شما اینجا هستید
اجتماعی » پیوند ناگسستنی اصناف و انقلاب اسلامی قابل انکار نیست + تصاویر

سعید ممبینی در مراسم رونمایی از پوستر اصناف در آستانه ۴۰ سالگرد انقلاب اسلامی که با حضور قایم مقام سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در جمع خبرنگاران برگزار شده بود، اظهارکرد: ایام دهه فجر یاد آور خاطرات و آرمانهای پیروزی انقلاب اسلامی است که امام راحل همیشه از اصناف به عنوان بازوان ستبر انقلاب اسلامی یاد کرده اند.

 

وی با بیان اینکه اصناف همواره در کنار انقلاب بوده اند، تصریح کرد: اصناف در همه حال پیشگام و پیشقدم بوده‌اند و در تبعیت و همراهی مقام معظم رهبری حرکت کرده اند و امسال نیز مثل سالهای گذشته به مناسبت ۴۰ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ها و مراسم های متعددی را در اتاق های اصناف کشور خواهیم داشت که اتاق اصناف ایران به عنوان ستاد برگزاری این مراسمات را هدایت خواهد کرد.

 

 

ممبینی افزود: اصناف همیشه به صورت خودجوش در مراسم های دهه فجر انقلاب اسلامی شرکت داشته اند.
رئیس اتاق اصناف ایران بیان کرد: برنامه های مختلفی در کل کشور برنامه ریزی و پیش بینی شده است و امروز نیز از پوستر اصناف کشور در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی خواهد شد و امیدواریم که امسال نیز اصناف در مراسمات دهه فجر حضور پرشور داشته باشند .

وی افزود: تمرکز بر نقش اصناف دراقتصاد مقاومتی و تولید کالای ایرانی و همراهی دولت با اصناف در این شرایط اقتصادی که معیشت مردم در اولویت قرار دارد بسیار با اهمیت است و همچنین برگزاری جشنوارهایی که خرید مردم را آسانتر کند را در دستور کار داریم.
ممبینی اظهار کرد: تلاش ما بر این است که اصناف در بعد اقتصادی نیز نقش آافرینی بیشتری داشته باشند و دولت هم به دنبال کمک برای تامین ارزاق عمومی مردم باشند با همراهی اصناف ارزاق مورد نیاز مردم را با حفظ عزت مردم در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب | کارگروه اطلاع رسانی و ارتباطات